Partnerstwo merytoryczne z WIT w ramach CDK

Jesteśmy renomowaną uczelnią, skoncentrowaną na kształceniu studentów z zakresu Informatyki, Informatycznych Technik Zarządzania oraz Grafiki i Zarządzania. Zasady, którymi się kierujemy, to przede wszystkim praktyczność i nowoczesność – chcemy rozwijać umiejętności, które są pożądane na rynku pracy.

Jednak doskonała edukacja to nie tylko teoria, ale także praktyka. Dlatego z wielką chęcią zapraszamy do współpracy liderów branży, którzy chcą dostarczyć cenną wiedzę i doświadczenie naszym studentom. Jesteśmy przekonani, że dzięki tego rodzaju współpracy, nasi studenci będą mogli w pełni wykorzystać swoje umiejętności, a jednocześnie nawiązać cenne relacje biznesowe, które mogą okazać się nieocenione w przyszłości.

Równocześnie, współpracując z nami, firmy mają możliwość wpływać na kształcenie przyszłych pracowników, dostosowując rozwój do aktualnych trendów i potrzeb rynku. To doskonała okazja do podnoszenia standardów branży i kształtowania przyszłości swojej firmy poprzez inwestycje w młode talenty. Nie czekaj, dołącz do nas już dzisiaj i zacznij budować przyszłość z WIT!

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy oraz instytucje i organizacje pozarządowe. Oferujemy szerokie spektrum możliwości współpracy.

Zapraszam do kontaktu:

mgr Albina Wysocka – Kierownik Biura ds. Rekrutacji i Promocji
 cdk@wit.edu.pl