Narzędzia A.I. w digital marketingu: Czy marketerzy nie będą już potrzebni?

Informacje o najnowszych osiągnięciach na polu systemów A.I. trafiają do nas z każdej strony, a kolejne grupy zawodowe zastanawiają się, czy wkrótce sztuczna inteligencja nie zastąpi ludzi na rynku pracy. Czy nowoczesna technologia rzeczywiście jest taka straszna? Z mojego wykładu dowiesz się, jaką funkcję pełnią narzędzia A.I. w marketingu, w czym mogą Ciebie doskonale wesprzeć, a czego nie są w stanie zrobić za człowieka. Poznasz kilka aplikacji, o których mogłeś nie słyszeć i dowiesz się jak w pełni wykorzystać potencjał tych, które już są dobrze znane, jak Chat-GPT, czy Midjourney. Zapraszam.

kiedy?

1 września 2023 r.  18:00

prowadzący

mgr Maciej Szeffer – od blisko 15 lat związany z marketingiem, zarządzając nim i realizując działania na poziomach od operacyjnego po strategiczny. Swoje kompetencje potwierdził ponad 15 certyfikacjami z zakresu marketingu, głównie w środowisku digitalowym. Jest jednym z 4 certyfikowanych trenerów Digital Marketing Institute w Polsce, przygotowującym z zakresu strategii marketingowej, planowania działań oraz budżetowania, kompetencji taktycznych, narzędziowych i operacyjnych. Specjalizuje się także strategicznym wykorzystaniem kanałów digitalowych w procesach marketingowych, sprzedażowych oraz Employer Brandingowych, które wdrożył jak dotąd w ponad 50 międzynarodowych organizacjach. Na co dzień pracuje w firmie consultingowej SellWise, gdzie wspiera klientów w obszarach budowania i optymalizacji procesów marketingowych oraz w zakresie budowania przekrojowych kompetencji zespołów marketingowych i sprzedażowych. Wdraża procesy podejmowania decyzji strategicznych i ich walidowania w oparciu o pozyskiwane dane. Wykłada przedmioty związane z planowaniem kampanii reklamowych, strategią e-commerce, CRM oraz strategią komunikacji marketingowej na 4 uczelniach, m.in. WIT, DSW, SWPS i WSE.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Sprawdź naszą stronę i wybierz inne możliwości rozwoju, które przygotowaliśmy dla Ciebie!