Zarządzanie konfliktami – konstruktywne i efektywne rozwiązania

bezpłatne szkolenie ONLINE wymagane zapisy 16 czerwca 2023, 18:00

Zarządzanie konfliktami – konstruktywne i efektywne rozwiązania

Cykl szkoleń autorskich Moniki Mularskiej-Kucharek
nazwa

Zarządzanie konfliktami – konstruktywne i efektywne rozwiązania

data

 16 czerwca 2023 r.

godzina

 18:00-20:00

prowadząca

dr Monika Mularska-Kucharek – doktor nauk humanistycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej ART OF TRAINING, trener biznesu, socjolożka, terapeutka, trener umiejętności psychospołecznych, ekspertka ds. rozwoju osobistego, inicjatorka i założycielka Fundacji Łódzka Akademia Kobiecości, w której pełni funkcję prezesa Zarządu. 

dodatkowe informacje

wymagane zapisy, spotkanie bezpłatne, online

opis

Konflikty są nieodłącznym elementem naszego życia i to zarówno, jeśli chodzi o sferę zawodową, jak i prywatną. Nie da się ich zupełnie wyeliminować z naszego życia, choć dla wielu osób życie bez konfliktów, to pobożne życzenie. Patrzymy na konflikt na ogół przez pryzmat negatywnych konsekwencji, niekonstruktywnych rozwiązań, trudnych emocji itp. Szkolenie nt. Zarządzanie konfliktem, na które Państwa zapraszamy pozwoli zupełnie inaczej spojrzeć na konflikt, dostarczy wiedzy na temat przyczyn konfliktów i ich rozumienia, a także stylów rozwiązywania konfliktów.

Uczestnicy poznają swoje postawy wobec sytuacji konfliktowych, a także metody zapobiegania sytuacjom konfliktom i zasady kształtowania dobrej atmosfery sprzyjającej współpracy.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Niestety, zapisy na to szkolenie są już zamknięte.
Sprawdź naszą stronę niebawem, aby zobaczyć nowe możliwości rozwoju, które przygotowujemy dla Ciebie!