Radzenie sobie ze stresem i zarządzanie emocjami

28 marca 2024, 18:00-20:00

Stres towarzyszy nam w ciągu całego życia – nie da się go wyeliminować. Ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, a także na naszą sprawność intelektualną, życie prywatne i zawodowe. Podobnie rzecz się ma z emocjami, które wymagają właściwego zarządzania. Nieumiejętne radzenie sobie ze stresem czy emocjami utrudnia nam realizację celów zawodowych i obniża naszą wydajność i efektywność. Czy można coś z tym zrobić? Jak najbardziej!

Wiedza na temat stresu, świadomość jego roli w naszym życiu, zmiana schematów myślenia o stresie, techniki redukcji objawów stresu, to istotne aspekty radzenia sobie ze stresem i warto nad nimi pracować. Kluczową kompetencją we współczesnym świecie jest także zarządzanie emocjami, czyli regulowanie i kontrolowanie ich po to, aby czuć się komfortowo ze sobą, a także budować efektywne i zdrowe relacje z innymi.

Czy jest to możliwe? Jak zarządzać stresem i emocjami, szczególnie tymi trudnymi? Jak przejąć kontrolę nad sytuacjami stresującymi i nad emocjami? Jak zachować równowagę pomiędzy wymaganiami pracy a dobrostanem psychicznym? Udział w szkoleniu przyniesie odpowiedź na te i podobne pytania.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Sprawdź naszą stronę i wybierz inne możliwości rozwoju, które przygotowaliśmy dla Ciebie!