Proaktywna i budująca informacja zwrotna

28 maja 2024, 18:00-20:00

Udzielanie efektywnej, wzmacniającej, konstruktywnej informacji zwrotnej swoim pracownikom czy współpracownikom, to szansa na lepszą komunikację w firmie, poprawniejsze relacje, wzrost efektywności pracy, a także wyższe zyski firmy. Z badań wynika, że w wielu organizacjach główną przeszkodą w udzielaniu feedbacku są negatywne przekonania kadry zarządzającej a także pracowników dotyczące zasadności i skuteczności udzielania pozytywnej informacji zwrotnej. Świadomość w tym zakresie ma przełożenie na wiele kluczowych aspektów życia zawodowego.

Uczestnicy szkolenia poznają założenia konstruktywnej i prawidłowej informacji zwrotnej, zasady jej udzielania, rodzaje informacji zwrotnej. Dzięki temu poprawią jakość komunikacji z pracownikami, współpracownikami, klientami itp. A to przełoży się na poprawę komfortu i efektywności pracy swojej i współpracowników.

Zapisy będą dostępne wkrótce