Marka osobista a rozwój zawodowy. Jak zwiększyć swoją efektywność?

5 lipca 2024, 18:00-20:00

Marka osobista – znana również jako personal branding – to zespół unikatowych cech, umiejętności, doświadczeń, kompetencji, które wyróżniają Cię na tle innych.

Pesonal branding zyskuje współcześnie coraz większe znaczenie w kontekście rozwoju zawodowego ze względu na wysoką konkurencyjność usług i znaczenie relacji w sferze kontaktów zawodowych.

Eksperci twierdzą, że marka osobista staje się kluczowym aspektem prowadzenia biznesu, bo decyduje o tym, jak postrzegają i definiują nas potencjalni klienci, współpracownicy, pracownicy, ale także pracodawcy.

Jakość marki osobistej ma przełożenie na efektywność naszych działań i na nasze szanse oraz sukcesy, warto zatem wziąć udział w szkoleniu, na które zapraszamy.

Co zyskujesz? Dowiesz się, w jaki sposób budować silną markę osobistą i świadomie kształtować swój wizerunek w realu i w sieci. Wiedza z zakresu personal brandingu pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele zawodowe i osobiste, pozwoli zwiększać przewagę konkurencyjną na rynku, budować zaufanie klientów i współpracowników, a także rozwijać swoją karierę.

Zapisy będą dostępne wkrótce