Kluczowe kompetencje miękkie na nowe czasy

Kluczowe kompetencje miękkie na nowe czasy
Cykl szkoleń autorskich Moniki Mularskiej-Kucharek
nazwa

Kluczowe kompetencje miękkie na nowe czasy

data

 25 maja 2023 r.

godzina

 18:00-20:00

prowadząca

dr Monika Mularska-Kucharek – doktor nauk humanistycznych, wykładowca Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej ART OF TRAINING, trener biznesu, socjolożka, terapeutka, trener umiejętności psychospołecznych, ekspertka ds. rozwoju osobistego, inicjatorka i założycielka Fundacji Łódzka Akademia Kobiecości, w której pełni funkcję prezesa Zarządu. 

dodatkowe informacje

wymagane zapisy, spotkanie bezpłatne, online

opis

Niezależnie od branży i specjalizacji coraz większe znaczenie na rynku pracy zyskują kompetencje miękkie, które można podzielić na dwie grupy: na zdolności interpersonalne (dotyczące współpracy i relacji z innymi) oraz na umiejętności osobiste.
W dobie dynamicznych zmian dotykających rynek pracy umiejętności te pozwalają profesjonalistom efektywnie działać i lepiej odnajdywać się w zmieniających się realiach. Bez wątpienia kluczową kompetencją naszych czasów, którą warto rozwijać, jest inteligencja emocjonalna. Jak wynika z badań, ten rodzaj inteligencji przesądza o sukcesie nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy szkolenie online, które przybliży Państwu zagadnienie inteligencji emocjonalnej, uświadomi rolę poszczególnych jej wymiarów, a także rozwinie umiejętności osobiste i interpersonalne.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Sprawdź naszą stronę i wybierz inne możliwości rozwoju, które przygotowaliśmy dla Ciebie!