Jak motywować siebie i innych?

27 czerwca 2024, 18:00-20:00

Motywowanie siebie i innych to umiejętności, które przekładają się na skuteczną realizację zadań oraz efektywność i skuteczność, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.  Posiadając wiedzę z zakresu psychologii motywacji można we właściwy sposób zachęcać siebie i pracowników do realizacji wyznaczanych celów, wzmacniając jednocześnie zaangażowanie i odpowiedzialność. Dzięki wykorzystaniu tej wiedzy w praktyce menedżer zyskuje lojalnych pracowników, zadowolonych z wykonywanej przez siebie pracy, którzy angażują się w rozwój firmy. Sam z kolei potrafi kierować się motywacją wewnętrzną.

Szkolenie dedykowane jest tym, którzy chcą poznać psychologię motywacji, nauczyć się skutecznie motywować siebie i innych. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy z zakresu motywacji oraz motywatorów zewnętrznych i wewnętrznych, poznanie narzędzi umożliwiających zwiększenie zaangażowania swojego i ludzi, którym powierzamy zadania.

Zapisy będą dostępne wkrótce