Jak motywować siebie i innych?

Bezpłatne szkolenie online
Wymagane zapisy

27 czerwca 2024, 18:00-20:00

Motywowanie siebie i innych to umiejętności, które przekładają się na skuteczną realizację zadań oraz efektywność i skuteczność, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.  Posiadając wiedzę z zakresu psychologii motywacji można we właściwy sposób zachęcać siebie i pracowników do realizacji wyznaczanych celów, wzmacniając jednocześnie zaangażowanie i odpowiedzialność. Dzięki wykorzystaniu tej wiedzy w praktyce menedżer zyskuje lojalnych pracowników, zadowolonych z wykonywanej przez siebie pracy, którzy angażują się w rozwój firmy. Sam z kolei potrafi kierować się motywacją wewnętrzną.

Szkolenie dedykowane jest tym, którzy chcą poznać psychologię motywacji, nauczyć się skutecznie motywować siebie i innych. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy z zakresu motywacji oraz motywatorów zewnętrznych i wewnętrznych, poznanie narzędzi umożliwiających zwiększenie zaangażowania swojego i ludzi, którym powierzamy zadania.

Zapisz się wypełniając formularz
szkolenie 27 czerwca 202418:00

Na adres e-mail otrzymasz link do wydarzenia
 Potrzebujemy Twojego adresu do obsługi zapisu
 Podasz nam swoje imię?
 Wyślemy SMS z przypomnieniem o wydarzeniu
 Wpisz same cyfry

Czy jesteś z WIT? *

Chcemy Cię lepiej poznać – zaznacz odpowiednią opcję
 Twoja zgoda jest niezbędna

Co dalej?

1. Po wysłaniu formularza otrzymasz na swój e-mail potwierdzenie zapisu.
  2. Kolejną wiadomość wyślemy z linkiem do spotkania. Wysyłamy ją zazwyczaj dzień przed wydarzeniem.